Відбулася робоча зустріч

photo_2022-06-03_11-22-20

2 червня відбулася робоча зустріч Молодіжної ради із виконавчим директором Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігорем Мельничуком.
Під час заходу йшлося про реалізацію проєкту Молодіжних інтеграційних центрів «Захід». Даний проект допоможе інтегруватися внутрішньо переміщеним особам в місцеву культуру, економіку та соціальну сферу. Також обговорили можливі варіанти реалізації проекту, та нові виклики з якими зіштовхнулася громада в цей нелегкий для нас час.
«Цей проєкт також покликаний сприяти розбудові мережі центрів молодіжної співпраці, зміцнення згуртованості, комунікації, адаптації та зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді. Тому у період війни як ніколи важлива діяльність Молодіжних рад», – зазначив селищний голова Олег Дзем’юк.