15 лютого у Ворохтянській громаді відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У Ворохті біля меморіального комплексу, встановленого на честь воїнів-інтернаціоналістів, пройшов молебень та покладання квітів.

Захід зібрав ветеранів афганської війни, учасників АТО, представників місцевої влади та небайдужих мешканців нашої громади. Урочистості розпочалися із панахиди яку провів о. Василь Типусяк за участі секретаря ради Ярослава Білоуса та керуючого справами Юрія Галика.

Представники влади від імені селищного голови Олега Дзем’юка, депутатського корпусу громади, виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради подякували воїнам-афганцям за вірність військовій присязі, самопожертву та мужність…

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять воїнів-інтернаціоналістів.

Завершився захід покладанням квітів до меморіальної стели.