❗️Торгівельні заклади (магазини, АЗС та аптеки) мають приймати безготівкові розрахунки – жодних обмежень на такі розрахунки Національний банк не встановлював❗️
• Банки за можливості поступово будуть підкріплювати банкомати готівкою❗️
❗️Закликаємо Вас операторів торгівельних мереж та заправних станцій – не допускати ЖОДНИХ ВІДМОВ у прийнятті безготівкової оплати. Не приймати платіжні картки зараз – це щонайменше непатріотичний крок, якому немає жодного виправдання. Особливо сьогодні, коли Україна демонструє світові безпрецедентний приклад героїзму, мужності та єдності перед обличчям зла.
Під час покупок радимо віддавати перевагу безготівковим розрахункам. Інкасатори банків щодня ризикуючи життям поповнюють банкомати готівкою. Зменшивши попит на готівкові кошти, ми зменшуємо ризик їхньому життю та здоров’ю.