Фінансовий відділ Ворохтянської селищної ради (далі – Фінансовий відділ) є виконавчим органом Ворохтянської селищної ради, утворюється радою відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Фінансовий відділ є підзвітним, підконтрольним сільській раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольним відповідним органам виконавчої влади та підпорядкований її виконавчому комітету, селищному голові, а також підзвітний та підконтрольний Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Міністерству фінансів України.

E-mail: FinviddilVorochta@i.ua

Номер: +380 96 859 25 53 – начальник відділу

Адреса: вул. Незалежності, 27, село Татарів, Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Начальник відділуБойко Ірина Василівна
Головний спеціаліст з доходівБалан Мирослава Ігорівна
Головний спеціаліст з видатківКіф’як Уляна Василівна
Головний спеціаліст з обліку та звітності (головний бухгалтер) Грикуляк Людмила Дмитрівна