У січні 2021 року депутати Ворохтянської селищної ради підтримали впровадження в нашій громаді Шкільного громадського бюджету. У рамках цього проєкту учні загальноосвітніх навчальних закладів громади віком від 14 до 18 років можуть подавати на конкурсний відбір проєкти.

Метою впровадження Шкільного громадського бюджету є підвищення рівня довіри учнівської молоді до діяльності органів місцевого самоврядування, її залучення до прийняття рішень у територіальній громаді, покращення рівня обізнаності щодо всіх етапів розробки, впровадження громадських проектів; Навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, комунікувати та працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням. Скільки коштів передбачено коштів на Шкільний громадський бюджет?

На 2022 р. на фінансування процесу Шкільного громадського бюджету в місцевому бюджеті передбачено 785 тис. грн, які розподіляються між 2 закладами загальної середньої освіти Ворохтянської селищної ради наступним чином:- Ворохтянський ліцей(401 учнів та учениць) 3 великих по 100 000 гривень та 5 малих по 47 000 гривень;- Татарівська гімназія(72 учні та учениці) 1 великий – 100 000 гривень та 3 малих по 50 000 гривень .Як подати проєкт?

Прийом проєктів розпочинається з 17 січні 2022 року по 28 лютого 2022 року. Проєктна заявка подається командою проєкту виключно в електронному вигляді (через електронну систему).

При поданні проектної заявки уповноважена особа команди проєкту здійснює реєстрацію через BankID, MobileID, “Дія”, КЕП та заповнює всі необхідні розділи та поля форми подання проектної заявки поетапно, завантажує додатки, зображення, фото, схеми та презентаційні матеріали.

Хто може голосувати за проєкти?

Голосування за проєкти відбувається шляхом заповнення бланку для голосування у визначених на території навчального закладу пунктах голосування. Голосувати за проєкти зможуть лише учні 5-11 класів. Голосують за подані ідеї учні в кожній школі окремо. Голосування триватиме з 22 березня по 04 квітня 2022 року.

Онлайн голосування за Проєкти відбувається на електронній платформі та здійснюється громадянами України, іноземцями та особами без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України та яким на момент голосування виповнилось 14 років, котрі зареєстровані або фактично проживають на території Ворохтянської селищної ТГ шляхом проходженням авторизації через систему BankID, MobileID, «Дія» або КЕП в електронній системі.Форма проєкту, кількість голосів та інше в положенні.

Положення  про шкільний громадський бюджет Ворохтянської селищної ради

1 Коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(03434)4-19-10
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(03434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(03434)4-14-55
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(03434)4-14-55