Нещодавно відбулася семінар-нарада щодо організації ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях які зареєстровані та розташовані на території Ворохтянської громади.
Семінар провели: заступник начальника Надвірнянського РТЦК та СП Віталій Козачук та головний спеціаліст командування Надвірнянського РТЦК та СП – Ірина Кривонос за участі працівників Ворохтянської селищної ради, керівників навчальних закладів та відповідальних осіб за ведення військового обліку в установах та організаціях.
На семінарі розглянули порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, порядок взяття на військовий облік жінок, які мають спеціальності та професії споріднені з відповідними військово-обліковими спеціальностями та порядок організації і проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2022 році.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0842-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0839-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0838-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0836-1-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0821-768x1024.jpg)