В Україні воєнний стан!

274747135_337991051590976_1379909962693331743_n

Держава зазнала масового удару, ворог намагається різними методами (військово і інформаційно) послабити наші позиції та сіяти поміж мешканцями страх і паніку!

Вірте нашій армії і не ведіться на фейки!!! Діємо максимально спокійно не скупчуймося в магазинах та аптеках!!! Зберігаємо спокій та холодний розум!!!В напрямку нашої та сусідніх громад мігрує велика кількість людей яка шукає прихистку.

ПОСТАВТЕСЬ БУДЬ ЛАСКА ДО ПОСЕЛЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНО!!!

– Перевіряйте паспорти, реєстрацію місця проживання (та по можливості обов‘язково фотографуйте чи робіть копії документів своїх гостей)

– Поставтесь з розумінням до людей які вимушено покинули своє житло не спекулюйте цінами! – Першочергово поселяйте жінок, дітей, осіб похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

– Будьте пильними та довіряйте лише перевіреній інформації!!!

– Не одягайте камуфляжний одяг, та одяг який схожий на військовий.

Закликаємо звертати увагу на диверсійні групи!!! Російські диверсанти вдягнені у камуфляжну форму або поліцейську, із червоною чи білою пов‘язкою. У разі виявлення осіб із підозрілою поведінкою необхідно одразу повідомляти до поліції на лінію 102.

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ! СЛАВА УКРАЇНІ! 🇺🇦

СЛАВА НАШИМ ГЕРОЯМ 💙💛