17 лютого в приміщенні сесійної зали провели конкурс по визначенню кандидатів до складу піклувальної ради закладів освіти Ворохтянської селищної ради.
До складу конкурсної комісії увійшли: голова комісії Наталія Костюк, заступник голови Ярослав Білоус та члени комісії: Тетяна Олесів, Ольга Капуляк, Ольга Васьків та Ганна Онуфрак.
За підсумками проведеного конкурсу комісія рекомендує подати на розгляд сесії склад піклувальної ради, до якої входитимуть: Ольга Остап’юк, Валерій Одайський, Надія Мотрук, Олексій Тараба та Олександра Мочерняк.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0793-1-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0791-2-1024x766.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0777-1-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-0772-1-1024x966.jpg)