Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Ворохтянська селищна рада  повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Зміни до Генерального плану та плану зонування території (зонінг) селища Ворохта Надвірнянського району Івано-Франківської  області».

Громадське обговорення даної містобудівної документації триває з: 1 серпня 2024 року по 1 вересня 2024 року.

Замовник:  Ворохтянська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області.

(Підстава розроблення – рішення Ворохтянської селищної ради від 21.01.2015 року № 358-29/2015 ).

Розробник (виконавець): Івано-Франківська філія ДП Український державний науко-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю. М. Білоконя.

(Підстава розроблення: договір № 827-15-128/1 від 17.08.2016 року (з додатковими угодами) та завдання на розроблення містобудівної документації (зміни до Генерального плану,  плану зонування території (зонінг) селище Ворохта), погоджено та затверджено в установленому порядку.

З техніко-економічними показниками містобудівної документації: «Зміни до Генерального плану та плану зонування території (зонінг) селища Ворохта Надвірнянського району Івано-Франківської  області» можна ознайомитись у  відділі архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин Ворохтянської селищної ради за адресою: 78595, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Д. Галицького, 41, понеділок – четвер з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця  8.00 до 16.00 год., та на сайті Ворохтянської селищної ради у розділі меню Прес-центр → Громадське обговорення.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій –  Сіщук Світлана Анатоліївна  (тел. 0965538421).

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження):

78595, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Д. Галицького, 41, у письмовому вигляді особисто або на електрону адресу Ворохтянської селищної ради: е-mail: vr_tg@vorokhtianska-rada.gov.ua.

Громадські слухання відбудуться: 28 серпня 2024 року о 10:00 год за адресою: 78595, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Д. Галицького, 41 (ІІ поверх, зал засідань).

Пропозиції до проектів містобудівної документації:

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки: