Дорогі газди, газдині та гості нашої громади!

Різдво Христове –  свято, коли кожна українська родина збирається разом за одним столом і прославляє Його. Адже Ісус народився, щоб осяяти душі своїм світлом. Тепер це світло є в кожного з нас. Воно тихо проявляється у наших добрих традиціях, культурі та вірі у краще попри все. Війна та прагнення загарбника не стануть на заваді різдвяній коляді. Вона завжди буде гучно лунати над горами Карпат.

Сьогодні ми молимося і колядуємо з думкою про наших захисників та захисниць. Бо тільки завдяки їм зустрічаємо це Різдво у рідних оселях. Нехай на світле християнське свято для кожного з них, кожного з нас, станеться чудо: у родинах запанує злагода, мати нарешті побачить сина, Бог оповиє своєю турботою воїнів, а душа померлого знайде спокій у Небесному царстві.  

Коли на небосхилі запалає перша різдвяна зоря, Христос почує побажання від мільйонів українців. Спільним у них буде два слова – Мир та Перемога. Цього бажаю і я для всіх нас: Перемоги та благодаті Україні, миру, щастя, добра та смачної куті у сімейному колі. Святкуємо та при цьому працюємо на Перемогу – разом.

Зі Святим вечором і Різдвом Христовим, краяни та гості Ворохтянської громади!

Христос рождається! Славімо Його!

З найщирішими побажаннями

Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30