У центральній частині Ворохти та біля Центру культури у Татарові облаштовані Різдвяні шопки із традиційним релігійним сюжетом народження Ісуса Христа.
Таке рішення було прийнято селищною владою, як альтернативу традиційним ялинкам. Так ми зберігаємо християнську традицію, притаманну нашій країні і зберігаємо світлих дух Різдва для дітей.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8657-819x1024.jpg)
Біля вертепів можна і треба колядувати та фотографуватися. Найголовніше – у молитві просити новонародженого Ісусика про мир і Перемогу України????????
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/img_8655-1024x547.jpg)
Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк висловлює подяку за допомогу підприємцям: Івану Матійчуку, Сергію Резанову та Миколі Свідраку; працівнику лісгоспу Богдану Бойку, старості села Татарів Юрію Ясінському, працівникам Ворохтянського селищного комунального підприємства (керівник Володимир Никорак), працівникам Центру культури, дозвілля, молоді та спорту с. Татарів (директор Марія Завальнюк) і вчителю біології Ворохтянського ліцею Ользі Федоренко, а також її учням. Адже всі вони активно долучилися до виготовлення, встановлення та декоративного оформлення вертепних шопок.
Бережемо наші традиції, а тому вітаємо з прийдешніми святами!
Дякуємо Богу та нашим захисникам за можливість зустрічати Різдво.