У центральній частині Ворохти та біля Центру культури у Татарові облаштовані Різдвяні шопки із традиційним релігійним сюжетом народження Ісуса Христа.
Таке рішення було прийнято селищною владою, як альтернативу традиційним ялинкам. Так ми зберігаємо християнську традицію, притаманну нашій країні і зберігаємо світлих дух Різдва для дітей.

Вертепна шопка у с-щі Ворохта

Біля вертепів можна і треба колядувати та фотографуватися. Найголовніше – у молитві просити новонародженого Ісусика про мир і Перемогу України????????

Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк висловлює подяку за допомогу підприємцям: Івану Матійчуку, Сергію Резанову та Миколі Свідраку; працівнику лісгоспу Богдану Бойку, старості села Татарів Юрію Ясінському, працівникам Ворохтянського селищного комунального підприємства (керівник Володимир Никорак), працівникам Центру культури, дозвілля, молоді та спорту с. Татарів (директор Марія Завальнюк) і вчителю біології Ворохтянського ліцею Ользі Федоренко, а також її учням. Адже всі вони активно долучилися до виготовлення, встановлення та декоративного оформлення вертепних шопок.

Бережемо наші традиції, а тому вітаємо з прийдешніми святами!

Дякуємо Богу та нашим захисникам за можливість зустрічати Різдво.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30