Світлофорні об’єкти на т-подібному перехресті автодоріг Н-09 “Мукачево – Львів” та Р-24 “Татарів – Кам’янець-Подільський” у селі Татарів від сьогодні працюють у звичному для водіїв режимі «зеленого» світла.

Просимо пішоходів та водіїв звернути на це увагу та дотримуватися правил дорожнього руху.

Сподіваємося, що їх встановлення допоможе мешканцям та гостям громади без стресових ситуацій виїхати з перехрестя, а пішоходам перетинати дорогу.

Нагадуємо, що для перевірки коректності роботи обладнання світлові регулювальники працювали у режимі жовтого миготіння від кінця листопада 2023 року.

Реалізація встановлення світлофорів та дорожніх знаків на цьому перехресті здійснюється у рамках співпраці Ворохтянської селищної ради та Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області. Проєкт світлофорного об’єкту було виготовлено за кошти Ворохтянської селищної ради, а фінансування монтажних робіт за рахунок коштів із державного бюджету.