Сьогодні працівниками Ворохтянського комунального підприємства розпочато роботи з відновлення каналізаційного колектора по вул. Д. Галицького (біля залізничного віадуку, при в’їзді до Ворохти).
Зокрема, облаштовано новий каналізаційний колектор та замінено частково труби. Ремонтні роботи продовжуватимуться і наступного тижня. Комунальники планують повністю замінити труби в цій частині каналізаційної магістралі.
P.S. Просимо вибачення у мешканців та гостей Ворохти за тимчасові незручності.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-05_14-49-03-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-05_14-49-04-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-05_14-49-05-768x1024.jpg)