У неділю на спортивному майданчику біля Ворохтянського ліцею відбувся благодійний кулінарний захід – «В єдності сила». Основний лейтмотив – збір коштів для придбання тепловізорів для наших військовослужбовців. Ініціювали акцію представники Молодіжної Ради Ворохтянської громади спільно з ГО «Точка доступу» та Юнісеф. Ця ініціатива була радо підтримана у Ворохтянській селищній раді.
Гості ярмарки мали можливість придбати та скуштувати смачних наїдків карпатської кухні. Особливою родзинкою – приготовані страви від Ворохтянського селищного голови Олег Дзем’юк. Очільник громади готував на вогні картоплю та м’ясо з овочами.
Окрім смачних страв, присутні мали можливість взяти участь у розважальних програмах для дітей, спробувати себе у верховій їзді, приміряти гуцульський стрій і послухати неймовірні виступи Fiinka, RIDNIY, Діани Бігун та гурту «Будьмо».
Також у рамках заходу відбувся турнір з міні-футболу.
За підсумками благодійної акції вдалося зібрати 79935 грн. та 50$.
Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цього заходу та підтримав наших військовослужбовців!
Слава Україні! Героям слава!
#Ворохтянська_ТГ #Молодіжна_Рада #В_єдності_сила #ЗСУ #підтримка_армії #Fiinka#RIDNIY #Діани Бігун#Будьмо
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-04-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-04-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-05-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-05-3-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-05-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-06-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-06-3-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-06-4-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-06-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-07-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-48-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-50-2-1024x680.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-50-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-51-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-51-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-06-52-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-31-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-31-3-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-31-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-32-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-34-2-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-34-3-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-34-4-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-07-35-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-05-2-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-05-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-06-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-08-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-09-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-11-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-12-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-34-2-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-34-684x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-35-2-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-35-3-684x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-35-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-36-2-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-36-3-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-36-684x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-37-2-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-37-1024x684.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-49-2-684x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_11-08-49-1024x684.jpg)