У неділю на спортивному майданчику біля Ворохтянського ліцею відбувся благодійний кулінарний захід – «В єдності сила». Основний лейтмотив – збір коштів для придбання тепловізорів для наших військовослужбовців. Ініціювали акцію представники Молодіжної Ради Ворохтянської громади спільно з ГО «Точка доступу» та Юнісеф. Ця ініціатива була радо підтримана у Ворохтянській селищній раді.

Гості ярмарки мали можливість придбати та скуштувати смачних наїдків карпатської кухні. Особливою родзинкою – приготовані страви від Ворохтянського селищного голови Олег Дзем’юк. Очільник громади готував на вогні картоплю та м’ясо з овочами.

Окрім смачних страв, присутні мали можливість взяти участь у розважальних програмах для дітей, спробувати себе у верховій їзді, приміряти гуцульський стрій і послухати неймовірні виступи Fiinka, RIDNIY, Діани Бігун та гурту «Будьмо».

Також у рамках заходу відбувся турнір з міні-футболу.

За підсумками благодійної акції вдалося зібрати 79935 грн. та 50$.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цього заходу та підтримав наших військовослужбовців!

Слава Україні! Героям слава!

#Ворохтянська_ТГ #Молодіжна_Рада #В_єдності_сила #ЗСУ #підтримка_армії #Fiinka#RIDNIY #Діани Бігун#Будьмо