Нещодавно відбулося офлайн опитування жителів вул. С. Руднєва у Ворохті, щодо її перейменування.
Депутат селищної ради Віталій Пипич, спільно з активістами Валерієм Одайським та Юрієм Дручківим обійшли всі будинки вулиці, опитавши 106 респондентів (люди мали змогу подавати свої варіанти назви).
Отож, проаналізувавши бюлетені опитування найбільшої підтримки отримав варіант назви вулиці – Магурчик (63 респонденти).
Карпатська – 23 голоси;
Герої УПА – 7;
Свободи – 6;
С. Бандери – 1;
Павла Лі – 1;
Андрея Шептицького – 1.
Четверо респондентів висловилися про недоцільність перейменування у часі воєнного стану в державі.
Результати опитування розглядатимуться на чергововому засаданні виконкому Ворохтянської селищної ради, де й приматиметься рішення про перейменування вулиці С. Руднєва.
P.S. Висловлюємо подяку депутату Віталію Пипичу, Валерію Одайському та Юрію Дручківу за допомогу у проведенні опитування.