Завершився благодійний турнір з більярду на підтримку військовослужбовців Ворохтянської громади
За підсумками турніру перемогу здобув Oleg Gvozdianchuk , друге місце посів Володимир Шкандрій, а третім фінішував Юрій Стефурак.
Переможці турніру нагороджені грамотами та кубками.
Та найголовніший результат турніру – це кошти зібрані учасниками турніру (стартові внески) для потреб наших військовослужбовців у сумі 13 000 грн. Першочергово кошти збиралася для потреб пораненого бійця з Татарова Івана Коренюка, але він попросив спрямувати ці кошти для потреб всіх військовослужбовців з нашої громади.
Ці кошти будуть передані у Координаційний центр з підтримки військовослужбовців Ворохтянської громади.
Висловлюємо подяку організаторам турніру Валерій Молдавчук та Богдану Лобачуку. Окрема подяка керівнику готелю “Прут” Роману Крицуну за надання залу для проведення турніру.
Слава українському воїну!
Слава Україні! Героям слава!