Як повідомляє Ukrainian Darts Federation на свої Facebook-сторінці, днями у Черкасах відбувся командний Чемпіонат України з дартсу 2024. На змаганнях третє місце серед жіночих команд здобула зв’язка Харків-Татарів. Зокрема, бронзу виграла жителька села Татарів Жанна Білоус.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-23_22-33-09-576-–-kopiya-1-1024x1024.jpg)
Вітаємо Жанну і бажаємо невпинного прогресу, нових перемог і ще більше успіхів у майбутньому. Нехай кожне метання буде влучним, а кожен турнір – тріумфальним!
Світлини: Жанна Білоус