Військові 88-го окремого батальйону морської піхоти та 102 окремої бригади ТрО відзначили допомогу, яку надає Ворохтянська громада та селищний голова Олег Дзем’юк! А тому нам передали подяки за всебічну підтримку їх військових частин.
Одну з нагород вручав ветеран війни та депутат Ворохтянської селищної ради Іван Зінов’єв, який захищав державу у лавах ЗСУ.
«Маю за честь отримати ці подяки, адже вони – найголовніший показник, що ми всі працюємо у правильному напрямку», – сказав селищний голова Олег Дзем‘юк.
В першу чергу вдячність присвячена мешканцям Ворохти і Татарова, які працюють, розвивають і наповнюють бюджет громади. Адже завдяки вашій наполегливій праці працівники селищної ради можуть відгукнутися на запити від військових частин, організовувати військові закупівлі, забезпечувати наші Збройні Сили необхідними приладами та іншим обладнанням.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_0583-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_0563-1024x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_1252-1024x1024.jpg)
Як сказано на одній з нагород, в нашій єдності – сила і незламність української нації. І це дійсно так.
Уклін українським Захисникам та Захисницям!