Військові 88-го окремого батальйону морської піхоти та 102 окремої бригади ТрО відзначили допомогу, яку надає Ворохтянська громада та селищний голова Олег Дзем’юк! А тому нам передали подяки за всебічну підтримку їх військових частин.

Одну з нагород вручав ветеран війни та депутат Ворохтянської селищної ради Іван Зінов’єв, який захищав державу у лавах ЗСУ.

«Маю за честь отримати ці подяки, адже вони – найголовніший показник, що ми всі працюємо у правильному напрямку», – сказав селищний голова Олег Дзем‘юк.

В першу чергу вдячність присвячена мешканцям Ворохти і Татарова, які працюють, розвивають і наповнюють бюджет громади. Адже завдяки вашій наполегливій праці  працівники селищної ради можуть відгукнутися на запити від військових частин, організовувати військові закупівлі, забезпечувати наші Збройні Сили необхідними приладами та іншим обладнанням.

Як сказано на одній з нагород, в нашій єдності – сила і незламність української нації. І це дійсно так.

Уклін українським Захисникам та Захисницям!