11 – 12 листопада, у Татарівському центрі культури, дозвілля, сім’ї, молоді та спорту відбувся благодійний турнір з дартсу серед аматорів і напівпрофесіоналів. Його організували Ворохтянська селищна рада спільно з ФОК “Олімп” та за підтримки Буковинської федерації дартсу (БФД).

Ціль заходу – зібрати кошти на FPV-дрони для військових з нашої громади.

Приєдналися до благородної справи та взяли участь у змаганнях понад 30 учасників. Відрадно, що серед них, окрім мешканців Татарова та Ворохти були також гравці з Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей. Курували змагання та судили представники БФД.

Символічно, що до турніру також долучилося троє військовослужбовців з Татарова: Ігор Стефанюк, Богдан Танасійчук та Іван Коренюк.

За підсумками турніру серед аматорів призові місця зайняли:

серед жінок:

• перше місце – Оксана Паламар (с. Великі Бірки, Тернопільська область);
  • друге місце – Жанна Білоус (с. Татарів);
  • третє місце за правилами дартсу зайняли Анастасія Шарабар (с. Понінка, Хмельницька область) та Марія Підодвірна (м. Хоростків, Тернопільська область)

серед чоловіків:

• перше місце – Володимир Крутій  (с. Понінка, Хмельницька область)
  • друге місце – Тимофій Овелько (м. Чернівці)
  • третє місце – Олександр Кільчитський та Андрій Гавриш (м. Чернівці).

Серед напівпрофесіоналів і аматорів у турнірі призові місця виграли:

• перше місце – Антон Подольчук (м. Чернівці)
  • друге місце – Денис Паламада (м. Чернівці)
  • третє місце – Богдан Козловський (м. Чернівці) та Іван Білоус (с. Татарів).

Призерам та всім учасникам турніру вручили дипломи відзнаки, а переможцю Антону Подольчуку набір сувенірної продукції з брендингом Татарова.

Хочемо ще раз висловити вдячність всім, хто виділив свій час, відвідав та взяв участь у змаганнях. Пам’ятаємо, що кожен маленький крок та кожна гривня веде нас до спільної мети – перемоги над ворогом.

Висловлюємо вдячність партнерам турніру: Буковинській федерації дартсу та її віцепрезиденту Олександру Арійчуку, дитячому табору “Петрос”, пекарні “Кульчицьких” та крамниці “222-й км”. Особлива подяка директору ФОК “Олімп” Івану Білоусу та керівниці Татарівського центру культури Марії Завальнюк за чудову організацію турніру.

Дякуємо Захисникам України за те, що маємо можливість організовувати такі події!

Нагадуємо, що цьогоріч це вже другий благодійний турнір такого типу. Перший відбувся у Ворохті, де учасники, окрім дартсу, також змагалися у шашках та шахах. Тоді вдалося зібрати 5 500 гривень.