Адреса

вул. Незалежності 37, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано-Франківської області, 78596

Код ЄДРПОУ

Години роботи

Понеділок 10:00 – 19:00
Четвер10:00 – 19:00
П’ятниця10:00 – 19:00
Перерва (пн, чт, пт)14:00 – 15:00
Субота14:00 – 23:00
Неділя14:00 – 23:00
Перерва (сб, нд)18:00 – 19:00
Вівторок, Середавихідні

tatarivbk@gmail.com

Соцмережі

Завальнюк Марія Михайлівна

Кількість працівників

5 працівників центру культури та 1 технічний працівник

Опис

У закладі знаходиться гарний великий глядацький зал, який можна орендувати, бібліотека, спортивний зал фізкультурного клубу «Олімп», Музей історії та старожитностей  Татарова. Музей відкритий три роки тому за ініціативи директора центру культури. Частину музейних експонатів завезено від прабабці Завальнюк Марії з села Космач, іншу частину подарували жителі села, а найбільше – сім’ї Кіндрачуків, Гасюків, Максимюків.

Також, одна із експозицій безпосередньо сформована з експонатів, привезених із Майдану Незалежності учасниками Революції Гідності з Татарова. Для того, щоб відвідати музей з екскурсійною метою, необхідно попередньо домовитись з директором Татарівського центру культури, дозвілля, молоді та спорту.

Комунальний заклад «Татарівський центр культури, дозвілля молоді та спорту» в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Кабінету Міністрів України, нормативними документами Міністерства культури і туризму України, наказами та постановами відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради у межах визначеної компетенції, а також відповідно до Положення закладу.

Основним завдання Татарівського центру культури, дозвілля молоді та спорту є розвиток аматорського мистецтва з різних видів та жанрів народної творчості. Велика увага приділяється організації та задоволенню культурних потреб різних вікових категорій населення. З цією метою проводяться культурно-мистецькі заходи: тематичні, розважальні програми, театралізовані свята, святкові концерти до державних, календарних та інших визначних дат.

З метою виховання патріотизму, усвідомлення належності особистості до свого народу, нації, України в установі та за її межами було проведено ряд заходів, а саме: до дня Соборності України «Возз’єднались в ті далекії роки наші предки навіки», до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні та до річниці війни «Вони загинули за Україну», до Дня народження Т.Г. Шевченка конкурс «Знавців життя і творчості Т.Г. Шевченка» та виставка дитячих малюнків «Тарасовими стежками»,  до Дня Української Державності тематичний захід «Шляхами Української Державності», концерт до Дня незалежності України «Разом до Перемоги», до Дня захисника та захисниці України концерт «Благословенна та держава що має відданих синів».

Традиції та обряди відтворені в таких заходах: «Коляда у хату-на ввесь рік щастя багато», розколяда «А на цьому слові бувайте здорові», майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, майстер-клас з писанкарства «Писанка-мальованка», Великодні гаївки «Великодні забави», до акції  «Незламна мужність поколінь» поставлено уривок «Сумна звістка», до Дня Незалежності уривок весілля «Вінки у молодої».

Майже на всіх заходах були організовані виставки, ярмарки, продажі виробів декоративно-ужиткового мистецтва, виробів та випічки жителів села на яких збирали кошти для потреб ЗСУ.

Фінансування діяльності Центру культури відбувається за рахунок коштів з місцевого бюджету.

Гуртки, колективи та ансамблі, що функціонують при Центрі культури

Народно аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Березунка» (керівник – Степак Галина Дмитрівна)
Години роботи: четвер з 16:00 до 18:00, неділя з 15:00 до 17:00.

Гурток образотворчого мистецтва «Юні художники» (керівник – Візнович Ярослав Ярославович)
Години роботи: понеділок, п’ятниця з 15:00 до 17:00.

Хореографічний колектив «Гуцулята» (керівник – Степак Галина Дмитрівна)
Години роботи: понеділок з 16:00 до 18:00, субота з 14:00 до 16:00.

Вокальний ансамбль «Росинка» (керівник – Петращук Галина Олегівна)
Години роботи: понеділок, п’ятниця з 16:00 до 18:00.

Гурток художнього читання «Промінь» (керівник – Петращук Галина Олегівна)
Години роботи: неділя з 15:00 до 16:00, четвер з 16:00 до 17:00.

Вокально-інструментальний колектив «Бартка» (керівник – Стефурак Михайло Іванович)
Години роботи: понеділок, п’ятниця з 18:00 до 19:00.

Клуб за інтересами «Панянки» (керівник – Завальнюк Марія Михайлівна) Години роботи: субота, неділя з 19:00 до 21:00.

*години роботи вказані приблизні і можуть змінюватися

Нормативні документи

1 Коментар