Адреса

вул. Д. Галицького, 76, селище Ворохта, Надвірнянський район, Івано-Франківської області, 78596

Години роботи

Понеділок 11:00 – 20:00
Четвер11:00 – 20:00
П’ятниця11:00 – 20:00
Субота11:00 – 20:00
Неділя11:00 – 20:00
Вівторок, Середавихідні

vorokhta.kultura@gmail.com

Соцмережі

Гриньків Аліна Юріївна

Кількість працівників

3 працівників центру культури та 1 технічний працівник

Опис

У Ворохтянському центрі культури, дозвілля, молоді та спорту діє три об’єднання: дитячий простір «Простір дружній до дитини», ресурсний центр молодіжних рад «Віадук Єднає», ГО «Точка доступу». Також на базі ресурсного центру функціонує Молодіжна рада Ворохтянської громади.

• Детальніше про кожне формування читайте внизу.

Простір дружній до дитини – це зручне місце, де діти, підлітки та молодь можуть з користю і задоволенням проводити час.
Тут працюють фасилітаторки, які організовують заходи для розвитку дітей та підлітків шкільного віку. Також у просторі працює психологиня, яка надає послуги психо-емоціональної підтримки дітям та дорослим. Простір оснащений ноутбуками та технікою, завдяки чому тут можна навчатись онлайн.

А також у просторі відбуваються:

• тематичні вечірки
  • нестандартне малювання
    • заняття з декоративно-ужиткового мистецтва
    • перегляди мультфільмів
    • театральна майстерність
    • квести
    • пластилінографія
    • ниткографія
    • настільні ігри
    • флешмоби
    • ігри та активності на свіжому повітрі
    • групові та індивідуальні психологічні консультації – кінопокази
    • воркшопи та тренінги
    • заходи соціальної згуртованості

Простір розрахований на навчання та проведення в ньому часу дітей від 6 років, підлітків і молоді до 18 років. У ньому також проводять заходи і для всієї родини!

Тут можна просто приємно проводити час, читати книги у зручних кріслах-мішках, слухати музику і спілкуватись з однолітками.
    У разі початку повітряної тривоги під час заняття, воно продовжується в укритті або може бути заздалегідь скасоване чи перенесене.

З понеділка по п’ятницю 13:00 – 19:00

Соціальні мережі

На Telegram-сторінці можна знайти новини та актуальний графік роботи, а також план заходів на тиждень.

Ресурсний центр – це унікальний простір, де молодь може розвивати свої здібності та інтереси.

Тут можна працювати над проектами, користуватися коворкінгом, знаходити нових друзів і спільно вивчати нові теми. Тут можна знайти спокійний простір для концентрації під час навчання чи роботи, або ж весело провести час, граючи у настільні ігри з друзями. Наявність ноутбуків дозволяє працювати над проектами чи вивчати нові матеріали. Крім того, цей центр створює атмосферу для невимушених зустрічей і спілкування з іншими молоддю, що сприяє обміну ідеями та творчій взаємодії.

На базі ресурсного центру веде свою діяльність Молодіжна рада Ворохтянської громади. Вони організовують там різноманітні заходи, семінари, майстер-класи та культурні події для молоді.

Це динамічна та віддана ініціативна група молодих людей. Їхні ідеї та діяльність спрямовані на покращення якості життя у громаді. Вони прагнуть створити позитивний вплив на своє оточення, розвивати громадянську активність серед молоді та сприяти її розвитку, створюючи сприятливе середовище для творчості, навчання та розвитку особистості.

Центр «Віадук Єднає» повноцінно працює та відкритий для відвідувачів з червня 2023 року. Там регулярно проводяться різноманітні майстер-класи та кіновечори. Приєднатися можуть всі бажаючі, це абсолютно безкоштовно.

З понеділка по п’ятницю 12:00 – 18:00

Соціальні мережі

На сторінці публікуються анонси подій та новини з діяльності ресурсного центру

Наприкінці березня 2022 року частина команди ГО “Точка доступу” евакуювалась до смт Ворохта.

У цей час Ворохта активно приймала ВПО, намагалася організувати свою діяльність та налагодити життя місцевих мешканців і ВПО в нових умовах. Маючи досвід роботи з ВПО в громадах Донеччини та Луганщини, ми не могли та й не мали права залишитися осторонь. Тож, активно включились в роботу. Так, виникла потреба організації роботи нового офісу ГО “Точка доступу”, який згодом ми назвали “Точка доступу – Захід”

– цитата учасника громадської організація Микити.

Наразі організація займається розвитком інструментів участі ВПО у житті громад Франківщини. Також громадська організація може надати консультаційну підтримку ВПО стосовно можливостей для навчання, допомогти знайти юридичну консультацію або іншу інформацію. Також команда ГО «Точка доступу» може проводити навчання з проєктного менеджменту, організаційного розвитку, адвокації, роботи з молоддю.

tochkadostupugo@gmail.com

Гуртки, колективи та ансамблі, що функціонують при Центрі культури

Ансамбль «Струни серця» (керівник – Світлана Тинкалюк)

Театральна студія LEVANA