«Внесення змін до генерального плану села Татарів, суміщеного з детальним планом території для уточнення прибережно-захисної смуги р. Прут та зміни цільового призначення, земельної ділянки приватної власності за кадастровим номером: 2611091201:13:006:0016 із земель для ведення особистого селянського господарства на землі житлової садибної забудови – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Шевченка в с. Татарів Ворохтянської селищної територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області».

Пропозиції щодо структури та змісту звіту про стратегічну екологічну оцінку
Структура звіту про стратегічну екологічну оцінку буде виконуватися згідно Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”. та Методичних рекомендацій із здійснення стратегічної екологічної оцінки ДДП.
Зміст стратегічної екологічної оцінки визначається переліком основних екологічних проблем наявних на території ДДП.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції та строки їх подання
Ворохтянська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області, Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, смт Ворохта, вулиця Данила Галицького, 41 тел. +380 68 254 03 40, e-mail: vorohta_sr@ukr.net .

Строки подання зауважень
Протягом 10 днів, з 01.03.2024 р. по 11.03.2024 р. (відповідно до пп. 5, 6 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»).

Додаток: