Двадцять дев’ятого лютого під головуванням селищного голови Олега Дзем’юка та керуючого справами виконкому Юрія Галика відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради.

На порядку денному було розглянуто 10 питань.

Перш за все, 130 заяв на одноразову матеріальну допомогу було подано на розгляд членів виконкому. За підсумками, 1 661 000 грн буде виплачено мешканцям громади, зокрема 175 000 грн – сім‘ям військовослужбовців, 530 000 грн – учасникам бойових дій, 200 000 грн – на лікування отриманих внаслідок бойових дій травм, 450 000  – на встановлення пам‘ятників загиблим Воїнам, 150 000  – на придбання енергоносіїв для сімей загиблих військових, 64 000 – на лікування, 77 000 – на покращення матеріально-побутових умов, 15 000 – на поховання.

Не менш важливим є зміни до Програми та Положення про надання грошової матеріальної допомоги громадянам, які залучалися чи брали безпосередню участь у бойових діях. Тепер виплати будуть отримувати також учасники бойових дій, які мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни. Розмір грошової допомоги різниться залежно від групи інвалідності. Так, людина з І групою щорічно отримуватиме 50 000 грн, з ІІ групою – 30 000 грн., ІІІ група – 20 000 грн.

Затверджено рішення забезпечити безкоштовним харчування ще трьох учнів ліцею.

Чотирьом неповнолітнім надано статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також, на засіданні затвердили склад та положення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Погоджено тарифи на надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів в сумі 336,00 грн. з ПДВ за 1м, який діє при наданні послуг ТОВ “Альфатер Тернопіль” на території Ворохтянської громади.

Далі:

• внесено зміни у інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються через ЦНАП;
  • прийняли рішення про присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна;
  • внесено зміни до рішення виконавчого комітету №2 від 25.01.2024 року “Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна”.

Ознайомитися з рішеннями можна буде на сайті Ворохтянської селищної ради.