Рішення:

№8 про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна

№9 про надання дозволу на приватизацію квартири

№10 про погодження влаштування рекламних носіїв

№11 про створення комісії з обстеження стану зовнішніх та внутрішньо будинкових електромереж житлових та багатоквартирних будинків на території Ворохтянської селищної територіальної громади

№12 про припинення опіки над малолітніми дітьми та тимчасове влаштування дітей які залишилися без батьківського піклування

№13 про надання дозволу Міклусі-Маклай М.В. на укладання договору купівлі-продажу (продажу) земельної ділянки від імені малолітньої дитини

№14 Про затвердження висновку щодо доцільності залишення на проживання малолітньої дитини разом із батьком

№15 про надання дозволу на вчинення правочину

№16 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Гудим’як М.В.

№17 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Коваленку І.М.

№18 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Маркута Ю.Й.

№19 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Кіндрачуку Д.М.

№20 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Романюк Г.І.

№21 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Добровольській Ф.А.

№22 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Палійчук М.Ю.

№23 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Кіта П.П.

№24 про затвердження висновку органу опіки та піклування та призначення помічника дієздатній особі Санкович М.М.