У рамках святкування Дня матері у Ворохтянській громаді зібрали на підтримку ЗСУ 46 150 грн.

Урочистості відбувалися у Центрі культури, дозвілля, молоді та спорту села Татарів. Кіноконцертна зала переповнена глядачами, щирими аплодисментами вітали учасників художньої самодіяльності.

Захід благословив отець Петро Попович, який спільно з присутніми помолився за наших воїнів.

З вітальними словом до громади звернувся селищний голова Олег Дзем’юк та староста села Татарів Юрій Ясінський. Вони висловили вдячність усім матерям громади, а особливо жінкам, сини і чоловіки яких зараз захищають Україну. Опісля, селищний голова відзначив квітами та подарунками присутніх матерів, дружин і сестер загиблих воїнів з Ворохтянської громади.

На сцені виступали: Катерина Легень, гурток «Веселі нотки», Максим‘юк Марічка (керівник Оксана Бородчук), колектив «Гуцулята» (керівник Галина Степак), ансамбль «Панянки», вихованці ЗДО «Ліщинка», Шишкін Мар‘яна, Кароліна Левицька, хор церкви св. Димитрія Солунського села Татарів.

Після урочистостей всі бажаючі мали можливість скуштувати смачних страв та підтримати наших військовослужбовців.

Сьогодні для потреб армії готували: селищний голова Олег Дзем’юк, працівники старостинського округу с. Татарів, працівники ЗДО «Ліщинка», представники волонтерського центру «Татарівський оберіг», приватні підприємці Михайло та Володимир Стефурак «Полонина Залім», Ілона Пекарук «Мангальна ватра», Іван Гриценко «Гуцульський двір».

Захід був організований Центром культури, дозвілля, молоді та спорту (директор Марія Завальнюк) за підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради (начальник Наталія Костюк).

На заході зібрано 46 150 грн, які передано у волонтерський центр «Татарівський Оберіг».

Дякуємо всім, хто організовував, виступав, готував, куштував, допомагав, донатив та був присутнім на заході.

Разом до перемоги!

Слава ЗСУ!