ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Про дозвіл на розміщення
тимчасової споруди для здійснення
підприємницької діяльності

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,    Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Мінрегіонрозвитку № 244 від 21.10.2011 року «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та розглянувши  отримані звернення, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Дозволити Якібюку Ю. Д., жителю селища Ворохта, вул. ХХХ, ХХ, розмістити тимчасову споруду (ТС) загальною площею 29,7 м2 по вул. Д. Галицького у селищі Ворохта  для здійснення підприємницької діяльності  на земельній ділянці комунальної власності (згідно схеми прив’язки) площею 0,0216 га,   терміном на 3 (три) роки.

1.1. Якібюку Ю. Д. після встановлення ТС укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

2. Дозволити Максимович О. М., жительці с. Поляниця, участок ХХХ, ХХ, розмістити тимчасову споруду (ТС) загальною площею 29,7 м2 по вул. Д. Галицького у селищі Ворохта  для здійснення підприємницької діяльності   на земельній ділянці площею 0,0148 га (2611040300:20:006:0124), яка перебуває у власності Хомина О. В., жителя селища Ворохта,  терміном на 3 (три) роки, згідно договору оренди земельної ділянки укладеного  15.04.2024 року між Максимович О. М. та Хомин О. В.

2.1.  Максимович О.М. після встановлення ТС укласти договір на вивезення твердих побутових відходів.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з розгляду земельних питань, містобудування і екології та відділ архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК