ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

від 30.04.2024  року               с-ще Ворохта                  № 30

Про дозвіл на розташування
дитячого ігрового майданчика

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення БО «Благодійний фонд «Кіготь» про надання дозволу на розміщення дитячого ігрового майданчика, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Надати дозвіл БО «Благодійний фонд «Кіготь» (ЄДРПОУ 44747454) на тимчасове (сезонне) встановлення дитячого ігрового майданчика загального користування  на земельній ділянці комунальної власності по вул. Говерлянська у селищі Ворохта з метою організації психологічної та фізичної реабілітації дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування.

2. Зобов’язати БО «Благодійний фонд «Кіготь» (ЄДРПОУ 44747454) дотримуватися всіх санітарно-гігієнічних норм, норм з охорони праці та вимог безпеки життєдіяльності згідно чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на відділ архітектури, будівництва, ЖКГ та земельних відносин Ворохтянської селищної ради (Сіщук С.А.) та комунальне підприємство «Селищне комунальне підприємство» (Никорак В.І.).

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК