ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тридцять друга сесія

Рішення

від 16.11.2023 року    смт Ворохта № 300-32/2023

Про повторне звернення депутатів Ворохтянської селищної ради щодо усунення накладок земель Карпатського Національного природного парку

Розглянувши неодноразові звернення жителів Ворохтянської громади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вирішення питання щодо передачі земель КНПП та усунення накладок, Ворохтянська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Повторно звернутися до Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, народного депутата України Василя Вірастюка, Генерального прокурора України Андрія Костіна, голови Національної поліції Івана Вигівського, директора Державного бюро розслідувань Олексія Сухачова, голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Михайла Капусняка, директора Карпатського НПП м. Яремче Степана Гошовського щодо здійснення заходів в межах чинного законодавства спрямованих на усунення накладок земель Карпатського НПП на земельні ділянки комунальної та приватної форми власності на території населених пунктів Ворохтянської селищної територіальної громади(звернення додається).

2. Відділу загальної організаційної та інформаційної роботи Ворохтянської селищної ради (Зінов’євій Л.І.) направити звернення до вказаних адресатів.

3. Уповноважити селищного голову від імені територіальної громади укласти договір про надання правничої допомоги (юридичних консультацій та/чи послуг, пов’язаних із представництвом та захистом прав та інтересів громади в органах судової влади з питань порушення права власності та права користування землями Ворохтянської селищної територіальної громади з боку Карпатського НПП.

4. Передбачити фінансування даних послуг із селищного бюджету, необхідних для виконання договору.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з розгляду земельних питань, містобудування і екології.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК

Додаток до рішення № 300-32/2023