Восьме демократичне скликання

Про підтримку впровадження

сервісів єдиної платформи місцевої

електронної демократії (e-DEM)

Відповідно до ст.23 Закону України «Про звернення громадян», з метою створення сприятливого середовища для участі громадськості в процесі прийняття рішень щодо розвитку громади селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати впровадження сервісів єдиної платформи місцевої електронної демократії (далі – платформа e-DEM) відповідно до додатку №1.
  2. Відділу юридичного та  кадрового забезпечення  (І.Гринюк) розробити Меморандум про взаємодію та співпрацю між  Ворохтянською селищною радою Надвірнянського району Івано-Франківської області та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» щодо впровадження Єдиної платформи місцевої електронної демократії «e-DEM» та «СВОЇ».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу туризму зовнішніх зв’язків та інвестицій Ворохтянської селищної ради Віталія Кермощука.

Секретар ради                                                        Ярослав БІЛОУС