Сьогодні у сесійній залі Ворохтянської селищної ради за ініціативою очільника громади Олега Дзем’юка та з підтримкою начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталії Костюк відбулася зустріч з нагоди Дня матері.

На події разом зібралися матері та дружини загиблих і зниклих безвісти Героїв і Захисників, що зараз перебувають у полоні ворога, з Ворохти та Татарова.

З метою вшанування материнської ролі у вихованні воїнів та вдячності за надзвичайну мужність у складні часи їм вручили символічні подарунки та квіти. Зазначити пошану також завітав військовий з 10 гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” Любомир Попович.

Кожного дня українські матері та дружини стикаються з невпинною тривогою за життя своїх синів та дочок і, на жаль, переживають біль втрати дітей. Тож День матері – це ще одна нагода їм подякувати за стійкість.

Також принагідно під час зустрічі обговорили ряд робочих питань, які турбували родини Захисників.

Щиро дякуємо всім українським матерям за їхню непохитність, силу та тепло, якими вони наповнюють світ навколо.