Встановили стенди із навігацією культурним простором Ворохтянської громади

271702746_312034824186599_6615025706631186805_n

Інфостенди складаються з трьох частин: ліва та права частини містять навігацію із QR-кодами об’єктів культури, середня – карту громади, короткий опис та QR-код із посиланням на віртуальний тур громадою.

Висловлюємо подяку Відділ туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Ворохтянської СР за плідну працю, завдяки якій у нашій громаді з’явилися новенькі інформаційні стенди, пілони та вказівники.

Кошти виділені у рамках грантового проекту: «Популяризація історико-культурної спадщини у селищі Ворохта, шляхом створення системи дорожньої туристичної навігації» у конкурсі підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, організатором якого є Асоціація органів місцевого самоврядування ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”

Р.S. Рекомендуємо приватним підприємцям робити свої рекламні вивіски, буклети, флаєри, вказівники до садиб та іншу рекламну продукцію у стилі туристичного бренду.