Вітання селищного голови з Днем Знань

240912626_232873608769388_3589341994751296142_n

Дорогі освітяни, учні, батьки та працівники закладів освіти Ворохтянської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем знань і початком нового 2021-2022 навчального року!

Найособливішим, цей день є насамперед для першокласників, які за руку з батьками, бабусями і дідусями вперше стали на поріг до вершини знань. Бажаю нашим школярам зустріти добрих і надійних друзів, наполегливості та успіхів в навчанні.

Випускникам бажаю закласти міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році Ви повинні визначитися з вибором професії, успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити до вищих навчальних закладів.

У День знань також хочу висловити особливу подяку всім хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Вам довірено найбільше багатство нашої громади – діти! Дякуємо за Вашу щоденну самовіддану працю, міцного Вам здоров’я, натхнення, терпіння та розуміння!

Найщиріші вітання батькам, бабусям та дідусям школярів, адже Ваші діти та внуки своїм навчанням прославлятимуть Ворохтянську громаду та нашу Україну! Пам’ятаймо, що наші діти – це майбутнє України!

З повагою селищний голова Олег Дзем’юк