«Hutsul Ethnos» – громадське об’єднання гуцулів!

241077249_233434245379991_8644973077701821859_n

Нещодавно у Ворохтянському центрі культури, дозвілля, молоді та спорту відбулася робоча зустріч із представниками громадської організації «Hutsul Ethnos».
Ворохтянську громаду представляв начальник туризму, зовнішніх зв’язків та інвестицій Віталій Кермощук.
Це друга, доволі плідна, зустріч на якій затвердили Статут ГО “Hutsul Ethnos», обговорили розвиток туризму в громадах, обрали голову громадської організації Наталію Харбаку (представницю Ясінянської громади), а також визначили нагальні завдання для організації оптимально ефективної співпраці.
Першочерговим завданням для членів громадської організації є популяризація проєкту «Hutsul Ethnos”, адже до її лав можуть вступати всі громади гуцульських регіонів не тільки України, але й сусідніх держав.
Наступна робоча зустріч ГО «Hutsul Ethnos» відбудеться у місті Яремче.
Детальніше про проєкт «Hutsul Ethnos» можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/HUTSUL-ETHNOS-106682135048440/