Відзначили правоохоронців з нагоди професійного свята

photo_2022-07-05_10-50-21

З нагоди Дня Національної поліції України, який щорічно відзначається 4 липня, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк долучився до привітань правоохоронців у м. Яремче.

Очільник селища від імені громади висловив вдячність за самовіддану працю у складний для держави час і вірність присязі українському народові. За співпрацю з Ворохтянською селищною радою та з нагоди дня Національної поліції України нагородив подяками:

– начальника ВП №1 м. Яремче Надвірнянського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, підполковника поліції Василя Струка;

– начальника сектору превенції, капітана поліції м. Яремче Любомира Бойка;

– старшого дільничного, офіцера поліції сектору превенції, капітана поліції м. Яремче Романа Стефурака.

Щиро вітаємо всіх правоохоронців і ветеранів служби нашої громади з професійним святом! Дякуємо за службу, професіоналізм, щоденний вияв мужності, витримки, самовіддачі, охорону спокою та життя наших мешканців.