З нагоди Дня Національної поліції України, який щорічно відзначається 4 липня, Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк долучився до привітань правоохоронців у м. Яремче.
Очільник селища від імені громади висловив вдячність за самовіддану працю у складний для держави час і вірність присязі українському народові. За співпрацю з Ворохтянською селищною радою та з нагоди дня Національної поліції України нагородив подяками:
– начальника ВП №1 м. Яремче Надвірнянського РВП ГУНП в Івано-Франківській області, підполковника поліції Василя Струка;
– начальника сектору превенції, капітана поліції м. Яремче Любомира Бойка;
– старшого дільничного, офіцера поліції сектору превенції, капітана поліції м. Яремче Романа Стефурака.
Щиро вітаємо всіх правоохоронців і ветеранів служби нашої громади з професійним святом! Дякуємо за службу, професіоналізм, щоденний вияв мужності, витримки, самовіддачі, охорону спокою та життя наших мешканців.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-05_08-46-14-1-1024x768.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-05_08-46-15-1-768x1024.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-05_08-46-16-1-768x1024.jpg)