Придбали новий міні-трактор

image_50443521

КП “Селищне комунальне підприємство” отримало ще одного помічника у вигляді повнопривідного трактора марки “Lovol TE – 244” (Revers) 2021 року виготовлення з напівпричіпом-самоскидом марки “1ПТС-2” та кабіною тракторною, універсальною.

Техніку комунальники планують використовувати для:

• перевезення вантажів, будівельних та навантажувальних робіт;

• транспортування, складування відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

• очищення від снігу комунальних доріг, вулиць та площ в зимовий період.

У селищній раді переконані, що нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, а також сприятиме покращенню благоустрою території громади, забезпеченню комфортних умов проживання жителів та поліпшенню екологічної ситуації.

На закупівлю колісного міні-трактора, напівпричепа та кабіни з селищного бюджету було виділено 281999,60 грн.

Планується доукомплектувати трактор щіткою комунальною, для прибирання доріг і вулиць, та  снігоприбиральним відвалом.