У дитячому садку посадили фруктові дерева

188938693_270610194747723_3281988032763000725_n

Сьогодні, на території ЗДО “Лісова казка”  посадили 21 яблуню. Деревця садили працівники,  вихованці освітнього закладу та їх батьки.

Вихователі, перед початком садіння, розповіли малятам, як правильно саджати дерева і доглядати за ними, а також про відповідальне ставлення до природи, що є невід’ємною частиною виховної роботи. Дітки разом з дорослими завзято попрацювали і висадили на подвір’ї  садочка  саджанці дерев яблуні.

Організаторка заходу т.в.о Ярослава Візнович розповіла: – “За посадженими деревами плануємо доглядати разом із вихованцями, коли малюки будуть виходити на прогулянку, вони разом із вихователями будуть поливати дерева. Адже робити гарну справу  це не лише корисно, але й завжди приємно”.

За словами Ярослави Візнович,  саджанці дерев придбано за власний кошт, а плодові дерева висадили там де раніше був старий яблуневий сад.