Він дозволить удосконалити навчальну діяльність та поліпшити умови надання освітніх послуг у нашій громаді, запровадити спільні проєкти та ефективно використовувати освітні ресурси.

У рамках співпраці передбачається:

– обмін викладачам з метою стажування на безоплатній основі, читання лекцій, проведення спільних навчальних та наукових заходів;

– проведення спільних конференцій та семінарів, обмін науковою літературою;

– спільна участь у міжнародних академічних програмах, виконання дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів;

– організацію програм обміну здобувачами вищої освіти з метою навчання, стажування, виробничої практики і тому подібного;

– розробка спільних проєктів на отримання грантів національних та міжнародних програм;

– проведення відкритих лекцій, семінарів, симпозіумів, навчальних поїздок, консультацій та інших заходів на взаємних підставах.

– спільна розробка методичного та інформаційного забезпечення навчального процесу, підготовка та видання підручників, навчальних посібників і т.д.

Разом з Університетом Григорія Сковороди працюємо над здобуттям якісної освіти!