Зузяк Руслан Васильович народився 7 серпня 1980 року у селищі Ворохта, згодом навчався у Ільцівській школі (тепер – ліцей) Верховинського району. Прожив у люблячому шлюбі з Наталією Зузяк двадцять років, став чудовим батьком двох доньок та надійним тилом для своїх побратимів. Служив стрільцем й воював у складі третьої стрілецької роти 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

20 січня 2023 року Президент України Володимир Зеленський посмертно відзначив його орденом “За мужність” III ступеня. А Івано-Франківська облрада нагородила медаллю “Лицар бойового чину”. Теж, на жаль, посмертно.

Він віддав своє життя у бою за Україну 30 грудня 2022 року. Навічно спочив близько 12:30 у районі населеного пункту Гуляйполе, Запорізької області.

Сьогодні роковини з його смерті. Руслан Зузяк тепер навічно у Небесному строю.

Висловлюємо співчуття родині, друзям та знайомим воїна. На жаль, у цій війні ми втрачаємо найкращих…

Вічна пам’ять Герою!

Світлини: архів Наталії Зузяк