До уваги власників та користувачів земельних ділянок, а також власників будинків більше 120 кв. м. та квартир більше 60 кв. м. які розташовані на території Ворохтянської ТГ!

Ворохтянська селищна рада повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку, податку на нерухоме майно та орендної плати.

Відповідно до ст. 266 та ст. 287 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку та податку на нерухоме майно.

Відповідно до статті 281 Податкового кодексу України від сплати земельного податку звільняються:

– особи з інвалідністю першої і другої групи;

– фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Проте, таке звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

– для ведення особистого селянського господарства − у розмірі не більш як 2 гектари;

– для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах − не більш як 0,25 гектара, в селищах − не більш як 0,15 гектара, в містах − не більш як 0,10 гектара;

– для індивідуального дачного будівництва − не більш як 0,10 гектара;

– для будівництва індивідуальних гаражів − не більш як 0,01 гектара;

– для ведення садівництва − не більш як 0,12 гектара.

Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку звертатися:

– мешканцям смт Ворохта – у відділ архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та земельних відносин Ворохтянської селищної ради (вул. Д. Галицького, 41)

– мешканцям с. Татарів – у Татарівський старостинський округ (вул. Незалежності, 27)

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти та ін.

Для проведення звірки даних про користувачів та власників земельних ділянок просимо звертатись у Ворохтянську селищну раду та Татарівський старостинський округ. Громадянам мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та, у разі наявності пільги, документ, що посвідчує право на її використання.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України, необхідно провести оплату.

Сподіваємося на ваше розуміння. І нагадуємо зберігати квитанції про оплату.