15 липня 2022 року для вивчення найбільш актуальних питань, які виникають у внутрішньо переміщених осіб на території Ворохтянської та Поляницької ТГ працювали «мобільні бригади» за участю провідного юриста
сектору «Яремчанське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Вікторії Личковської.
«В Україні тисячі громадян змушені були покинути свої домівки у зв’язку зі збройною агресією рф. Задля належного доступу внутрішньо переміщених осіб до системи безоплатної правової допомоги здійснюється
консультування громадян за місцем їх фактичного проживання» – наголосила Вікторія Личковська.
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/293458890_414465103801027_5283889340721431877_n-1024x682.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/293580319_5392644720782045_6365007323738502581_n-1-1024x682.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/293448863_743611250291524_5894443093621376645_n-1024x682.jpg)
![](https://vorokhtianska-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/293594297_1895322203993062_8753732223397041032_n-682x1024.jpg)