До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Все Буде Україна Instagram Публікація світлий Жовтий Блакитний

Партнери Ворохтянської селищної ради чеська гуманітарна організація «Людина в біді» надає грошову допомогу ВПО, які проживають та зареєстровані у Ворохтянській територіальній громаді.

Грошова підтримка буде надаватися протягом трьох місяців і здійснюватиметься як грошовий переказ (Ощад Банк) у розмірі 2220 грн на одну особу в місяць.

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» планує розпочати реєстрацію ВПО з понеділка 06 червня 2022 року. Прийом проводитиметься з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 16:00 години.

Реєстрація буде проводитись за адресою: смт Ворохта;  вул. Д. Галицького, 41 (в колишньому приміщенні ПриватБанку.)

Для реєстрації потрібні будуть документи, що засвідчують особу і підтверджують родинні відносини/певні стани (якщо вони є в наявності). Один член родини може зареєструвати всіх інших членів сім’ї.

Допомога є обмеженою, тому після завершення реєстрації грошові виплати будуть надані найуразливішим внутрішньо переміщеним особам!