Тепер для дітей з ООП у закладі дошкільної освіти “Лісова казка” є ресурсна кімната та кабінет психолога зі спеціальними іграшками та меблями, а також телевізором.
З нагоди відкриття кімнат о. Василь Михайлюк здійснив чин освячення приміщень. Участь в урочистому освяченні взяли: Ворохтянський селищний голова Олег Дзем’юк, начальниця відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталія Костюк та провідний спеціаліст відділу Роман Кіндрачук, депутати й колектив садочка “Лісова казка”.
За сприяння у реалізації ресурсних кімнат директорка садочку Уляна Палійчук подякувала селищному голові, депутатському корпусу та колективу закладу.
“Військові та освіта – два напрями, на які гроші з селищного бюджету виділяються без будь-яких питань чи дебатів. Чим якісніше ми будемо підтримувати їх, тим світлішим буде наше майбутнє“, — зазначив селищний голова Олег Дзем’юк.
Облаштування ресурсної кімнати відбулося за фінансової підтримки Швейцарсько-українського проєкту “DECIDE” у межах грантової угоди “Інклюзія під час війни. Підтримка дітей з ООП”. Проєкт реалізувала Ворохтянська територіальна громада згідно договору про співробітництво з Верховинською територіальною громадою.
Нагадаємо, що згаданий договір було укладено минулого року. Згідно з ним дітям нашої громади надають психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові та інші послуги спеціалісти Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Верховинської селищної ради.
Ми щиро вдячні проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної підтримки”, що впроваджується в Україні консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich (Швейцарія). Дякуємо за вже понад три роки співпраці, за допомогу та підтримку у непростий для української сфери освіти час.
Сподіваємося, що наше партнерство триватиме ще довго, адже мета у нас одна – забезпечувати гідний розвиток українським дітям.
Ресурсна кімната – це
спеціально обладнаний освітній простір, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами. Тут діти зможуть перебувати разом з педагогічними працівниками, асистентами або залученим фахівцем, що проводить додаткові психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові заняття.