УКРАЇНА

ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 25.01.2024  року               с-ще Ворохта                  № 4

Про надання статусу дітям,
які постраждали внаслідок воєнних дій
та збройних конфліктів

        Відповідно до ст. 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 301 Закону України «Про охорону дитинства», пункту 3 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», підпункту 3 пункту 2, пунктів 3 ,6 Постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268  «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів»,  враховуючи заяву  жителів громади, висновок оцінки потреб сім’ї Верховинського селищного центру соціальних служб та відповідні рішення комісії з питань захисту прав дитини Ворохтянської селищної ради, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради 

в и р і ш и в:

1. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ХХХХ року народження, свідоцтво про народження серія I-НМ № Х, видане виконкомом Ворохтянської селищної ради Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, Х 2010 року, який зареєстрований за адресою: вул. Х, селище Ворохта, Надвірнянського району Івано-Франківської області, як такому, що зазнав психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,  паспорт громадянина України у вигляді ІД-картки  № Х, виданий  органом Х р., зареєстрована за адресою: вул. Х, селище Ворохта, Надвірнянського району Івано-Франківської області, як такій, що зазнала психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

3. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,  свідоцтво про народження серія I-НМ № Х видане виконкомом Ворохтянської селищної ради Яремчанської міської ради Івано-Франківської області, Х 2017 року, зареєстрований за адресою: вул. Х, селище Ворохта, Надвірнянського району Івано-Франківської області, як такому, що зазнав психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

4. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,, свідоцтво про народження серія I-ВЛ № Х, видане Харківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Х 2019 року, зареєстроване місце проживання Харківська область, м. Харків, район Х, згідно довідки від 29.04.2022 №Х про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи фактичне місце проживання: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Х, як такому що зазнав психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

5. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,, свідоцтво про народження серія I-ВЛ № Х, видане Харківським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Х 2020 року, зареєстроване місце проживання Харківська область, м. Харків, район Х, згідно довідки від 29.04.2022 №Х про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи фактичне місце проживання: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Х, як такому що зазнав психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

6. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,  свідоцтво про народження серія I-КИ № Х, видане відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Павлограду Павлоградського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області Х 2008 року, зареєстроване місце проживання Дніпропетровської області, місто Павлоград, вулиця Х, згідно довідки від 30.04.2022 №Х про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи фактичне місце проживання: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Х, як такій, що зазнала психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

7. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,  свідоцтво про народження серія I-КИ № Х, видане відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Павлограду Павлоградського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області Х 2021 року, зареєстроване місце проживання Дніпропетровської області, місто Павлоград, вулиця Х, згідно довідки від 30.04.2022 №Х про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи фактичне місце проживання: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Х, як такій, що зазнала психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

8. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Х року народження,  свідоцтво про народження серія I-КИ № Х, видане відділом реєстрації актів цивільного стану по місту Павлограду Павлоградського міськрайонного управління юстиції Дніпропетровської області Х 2011 року, зареєстроване місце проживання Дніпропетровської області, місто Павлоград, вулиця Х, згідно довідки від 30.04.2022 №Х про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи фактичне місце проживання: Івано-Франківська область, Надвірнянський район, селище Ворохта, вул. Х, як такій, що зазнала психологічного насильства, внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія Галика.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дзем'юк Олег Михайлович
Cелищний голова:
Дзем'юк Олег Михайлович
+38(О3434)3-52-40
Ясінський Юрій Петрович
Староста с. Татарів:
Ясінський Юрій Петрович
+38(О3434)3-52-40
Білоус Ярослав Михайлович
Секретар ради:
Білоус Ярослав Михайлович
+38(О3434)3-52-30
Галик Юрій Ярославович
Керуючий справами виконкому:
Галик Юрій Ярославович
+38(О3434)3-52-30