ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 12.12.2023  року               смт Ворохта                  № 100

Про втрату статусу дитини-сироти

Керуючись ст.ст. 11, 12 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 128, 250, 251 Сімейного кодексу України, ст.ст. 56, 75, 76 Цивільного кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, беручи до уваги рішення – Яремчанського міського суду  від ХХХХ року справа №ХХХ, провадження по справі №ХХХ, яке набрало законної сили 28.11.2023 року, виконавчий комітет Ворохтянської селищної ради

в и р і ш и в:

1. Вважати ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження, такими, що втратили статус дитини-сироти, у зв’язку з визнанням батьківства, та внесення змін до актових записів про народження дітей – на підставі рішення – Яремчанського міського суду  від ХХХ року справа ХХХ, провадження по справі №ХХХ.

2. Службі у справах дітей Ворохтянської селищної ради зняти малолітніх дітей ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження, ХХХ ХХХ року народження з первинного обліку.

3. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Яремчанської міської ради від ХХХ р. №Х «Про надання статусу дітям та їх влаштування».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Ворохтянської селищної ради Юрія Галика.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК