ВОРОХТЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Сорокова сесія

Рішення

від 25.04.2024 року    селище Ворохта № 377-40/2024

Про намір передати в оренду
нерухоме майно, що належить
до комунальної власності
Ворохтянської селищної ради

З метою підвищення ефективності використання об’єктів нерухомого майна комунальної власності Ворохтянської селищної ради, відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись статтями 29 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Передати в оренду без проведення аукціону об’єкт нерухомого майна, приміщення Ворохтянського центру культури, дозвілля, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради, яке знаходяться на нульовому поверсі, загальною площею 18,9 кв. м, яке розташоване за адресою: вул. Д. Галицького, 76, с-ще Ворохта, Надвірнянського району Івано-Франківської області для організації роботи громадської організації «Точка Доступу», укласти договір оренди вiдповiдно до чинного законодавства.

2. Визначити умови оренди об’єкта нерухомого майна комунальної власності, згідно додатків 1, 2.

3. Відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Ворохтянської селищної ради здійснити дії  по передачі в оренду даного об’єкту та забезпечити оприлюднення оголошення про передачу в оренду та умови в електронній системі згідно з діючим законодавством України.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Наталію КОСТЮК.

Селищний  голова                                       Олег ДЗЕМ’ЮК