Восьме демократичне скликання

Про дострокове припинення

повноважень депутата

селищної ради

Розглянувши заяву депутата виборчого округу № 6 Ворохтянської селищної ради Могилевич Лілії Василівни про складення нею депутатських повноважень, відповідно до пункту 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»  Ворохтянська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Достроково припинити повноваження депутата 6 округу Ворохтянської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області Могилевич Лілії Василівни у зв’язку з її особистою заявою, про складення нею депутатських повноважень.
  2. Дане рішення направити до Ворохтянської селищної територіальної виборчої комісії та оприлюднити на офіційному сайті Ворохтянської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської етики, прав людини, законності та соціального захисту.

Секретар ради                                                        Ярослав БІЛОУС

Скан-копія рішення