Облаштовано водовідведення на частині вул. О. Довбуша (нижче ЗДО “Лісова казка”) у Ворохті. Зокрема, встановлено колодязь, два кільця і труби протяжністю до 80 м. для стоку води.

Частково відремонтовано водовідведення вулицею Т. Шевченка (встановлено трубу та 7 лотків з решітками) та на вулиці І. Франка (участок Подина) – 3 лотки.

На виконання цих робіт з селищного бюджету виділили 91 900 грн:

• арматура – 9 400 грн;
  • лотки для водовідведення – 27 500 грн;
  • труби, 2 кільця і кришка на приймальний колодязь – 55 000 грн.

Також, отримуємо зауваження від мешканців громади, стосовно відсутності вуличного освітлення на певних частинах наших вулиць. Селищним головою дано завданням комунальникам, якомога скоріше вирішити ці проблемні питання. Станом на сьогодні, проводиться процедура закупки LED-ламп, які незабаром будуть встановлені. Тож прохання повідомляти про таку проблему у коментарях (з точним зазначенням вулиці і місця, де перегоріло) або звертатися напряму у Комунальне підприємство.

Які роботи заплановано на листопад?

Заміна лампочок та закупка матеріалів для підсипки доріг у громаді.

Загалом готуємося до зимового періоду.

З проблемними питаннями, щодо якості благоустрою нашої громади звертайтеся у КП “Селищне комунальне підприємство” за адресою: вул. Д. Галицького, 41, смт Ворохта.