Святково, з танцями, піснями, розвагами, а головне – з чудовим настроєм ? відкривали ялинки у Ворохтянській громаді.

Усіх присутніх, зі святом привітали: селищний голова Олег Дзем‘юк та староста с. Татарів Юрій Ясінський. Які побажали міцного здоров‘я, миру, злагоди і щоб кожного року всі отримували подаруночки від Святого Миколая та завжди вірили в дива.?

За кращі ялинкові прикраси дітей нагородила подарунками та подяками начальник відділу освіти, культури, сім‘ї, молоді та спорту Наталія Костюк ?. Традиційно, святий Миколай подарував кожній дитині солодкий подаруночок ??

Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали всі присутні. ❄️???

Висловлюємо подяку директорам та працівникам центрів культури, дозвілля, молоді та спорту у смт Ворохта та с. Татарів Мирославі Стефанців та Галині Степак за цікаві, атмосферні та захоплюючі вистави.