Заклади освіти Ворохтянської громади отримали матеріальну допомогу

photo_2022-06-29_13-45-43

Заклади освіти Ворохтянської громади отримали матеріальну допомогу

Нещодавно, за підтримки фонду ООН Сталого розвитку FFUN SDG Ворохтянська селищна рада звернулася до адміністрації Київської митниці з проханням посприяти у забезпеченні закладів освіти нашої громади шкільними меблями, обладнанням та канцтоварами.

Згідно з клопотанням, громада отримала матеріально-технічних цінностей на суму 87213,47 грн., а саме:

– тумба комод з шухлядами (1 шт.);

– шафа ДСП (6 шт.);

– стелаж для книжок (1 шт.);

– тумба вигнута з 16-ти секцій (1 шт.);

– тумба ДСП (2 шт.);

– шафа архівна металева (2 шт.);

– стіл напівкруглий (1 шт.);

– стіл «Трапеція» (8 шт.);

– стіл прямокутний (14 шт.);

– стільці на металевих ніжках (83 шт.);

– ігри дитячі, книги (5 ящ.);

– дошка мультимедійна (2 шт.)

Допомога розподілятиметься відповідно до потреб освітніх закладів Ворохтянської громади.

На послуги перевезення з Києва до Ворохти використано 40 000 грн бюджетних коштів.

P.S. Висловлюємо щиру подяку послу фонду ООН Сталого розвитку Christina Katrakis, кризовому координатору цього ж фонду Роману Кудлаю, в.о. голови Державної митної служби України Вячеславу Вадимовичу Демченку та начальнику Київської митниці Сергію Вікторовичу Сілюку. Окрема подяка колективу гуманітарної бази і складу FFUN SDG-Help UA у Ворохті за підтримку та допомогу нашій громаді у такий непростий час.