30-го вересня у Ворохтянському центрі культури, дозвілля, молоді та спорту відбулася вистава “Піноккіо”, яку відіграла театральна студія “LEVANA”.

У цій постановці зіграло багато обдарованих дітей, які живуть у нашому селищі. Під керівництвом Риженко Діани та Ткачук Тетяни юні актори долали великий шлях підготовки до виступу та продемонстрували неймовірну витримку та талант. Вони створили неперевершену атмосферу, яка зачарувала кожного глядача.

70% зібраних коштів від продажу квитків будуть використані для організації поїздки, яка стане нагородою за відданість, талант та старання акторів.

Крім того, 30% коштів від продажу квитків були передані на розвиток Ворохтянського центру культури. Це інвестиція в майбутнє культурної спільноти, яка допоможе їм проводити ще більше цікавих та захоплюючих заходів для всіх мешканців селища.

Вистава зібрала повний зал людей і все завдяки неймовірній підтримці та величезному інтересу від мешканців громади.

Дякуємо всім, хто відвідав виставу!
Переглядайте фото та діліться своїми враженнями від видовища у коментарях.

Фото: Ворохтянський центр культури